Probleme in familie...

Pagina 1 din 1
1

knowledge

Guest

Probleme in familie...

scris pe 22 sep 2009 18:13 de knowledge

Salutare.

Sunt baiat, am 18 ani si de ceva vreme au apar diverse probleme in familie.. de exemplu cearta intre parinti. Vad/simt ca nu s einteleg bine, se cearta din orice prostie, orice lucru marunt si cateodata eu pic in 'centrul certei' sa nu stiu ce sa fac. As vrea sa spun ceva dar nu pot, poate daca spun ceva spun gresit s ii supar mai rau pe unul dintre ei.. Mai mult.. daca schitez vre-un gest, ma iau pe mine la cearta. Nu stiu ce sa ma fac, nu pot sa stau asa. Este normal sa apara chestii de genu ( au amandoi 43+ ani ), si chiar daca este normal, sa fie chiar asa de rau ? :|

Va rog sa ma ajutati cu un sfat.

Multumesc!
sus

mandarina

Veteran member
295 mesaje

Re: probleme in familie..

scris pe 22 sep 2009 20:46 de mandarina

ai 18 ani...chiar daca pica cearta pe tine...cearta-i tu pe ei..spunele ce simti tu atunci cand se cearta

tipa daca este nevoie..asa..din cate spui tu..parerea mea este ca ai tai nu se mai inteleg..si poate sa apara..o cumpana in relatia lor
sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: Re: probleme in familie..

scris pe 27 sep 2009 20:50 de yony

ai 18 ani...chiar daca pica cearta pe tine...cearta-i tu pe ei..spunele ce simti tu atunci cand se cearta

tipa daca este nevoie..asa..din cate spui tu..parerea mea este ca ai tai nu se mai inteleg..si poate sa apara..o cumpana in relatia lor
sus

DarkAngel

Expert member
1098 mesaje

Re: Probleme in familie...

scris pe 9 oct 2009 12:44 de DarkAngel

Salutare.

Sunt baiat, am 18 ani si de ceva vreme au apar diverse probleme in familie.. de exemplu cearta intre parinti. Vad/simt ca nu s einteleg bine, se cearta din orice prostie, orice lucru marunt si cateodata eu pic in 'centrul certei' sa nu stiu ce sa fac. As vrea sa spun ceva dar nu pot, poate daca spun ceva spun gresit s ii supar mai rau pe unul dintre ei.. Mai mult.. daca schitez vre-un gest, ma iau pe mine la cearta. Nu stiu ce sa ma fac, nu pot sa stau asa. Este normal sa apara chestii de genu ( au amandoi 43+ ani ), si chiar daca este normal, sa fie chiar asa de rau ? :|

Va rog sa ma ajutati cu un sfat.

Multumesc!
Eu iti sugerez sa faci urmatorul lucru: Cand sunt binedispusi amandoi (probabil in weekend ca sunt si mai odihniti) chema-i si spunele ca vrei sa vorbesti cu ei pentru ca ai o problema si ai vrea sa te ajute.
Si le explici frumos ce te doare si ce ai vrea sa faca sa fie mai bine pentru voi...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

22 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate