Indragostit de un personaj din anime....

Sondaj: Ati fost fre'odata indragostit de un personaj din anime?

Pagina 1 din 1
1

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Indragostit de un personaj din anime....

scris pe 12 feb 2011 17:20 de LimbaDeBanana

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 17:30 de ThT

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((



Ce a ajuns lumea asta..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 18:02 de dorinda

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((



Cat de prost trebuie sa fii sa te indragostesti de un personaj animat?
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 18:35 de DaNNY_DiViNO

here u go: http://media.animegalleries.net/albums/userpics/62145/Tayuya2.jpg?=123

have fun masturbating



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Aristocrata

Senior member
141 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 18:56 de Aristocrata

Esti...un copil..ciudat! Cap sec...


-
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 19:03 de simosimina

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((


of...esti mic, ai 15 ani...
iti trece tie, stai linistit

si mie imi place Robert Pattison=))))))))))) si am peste 20 de ani ...

dar ce-i drept de un personaj din desene animate nu m-am indragostit niciodata))



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Aristocrata

Senior member
141 mesaje

Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 19:19 de Aristocrata



of...esti mic, ai 15 ani...
iti trece tie, stai linistit

si mie imi place Robert Pattison=))))))))))) si am peste 20 de ani ...

dar ce-i drept de un personaj din desene animate nu m-am indragostit niciodata))


Eeee...pai de Robert Pattinson imi place si mie...



-
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 19:30 de DaNNY_DiViNO

ooff... voua va place orice cu ideea de vampir.. si noua ne-ar place o vampiritza dar nu e niciuna celebra sa numim..


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Aristocrata

Senior member
141 mesaje

Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 19:31 de Aristocrata

ooff... voua va place orice cu ideea de vampir.. si noua ne-ar place o vapiritza dar nu e niciuna celebra sa numim..


Hai ma..esti sigur? Dupa vara o sa ai una..Kristen stewart caci si ea devine vampirita..una sexy.



-
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 20:36 de McLove

Aia, probabil, sunt cei mai idioti vampiri. Ala e gay emo, aia e trista.


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 23:28 de Rolando

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((
eu stiu cazuri de fete innebunite dupa naruto

PS: si mai e unu sasuke(cred ca asa se scrie) care le "pune foc la inima" fetelor



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus

DoILookSexy

Veteran member
342 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 12 feb 2011 23:36 de DoILookSexy

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((


Asta e cea mai buna pe saptamana asta macar de iti placea si ti e de o capra sau o oaie, dar un anime, wtf



I'll wake up in the morning with a mild case of amnesia and next you cand find me on a table full of vodka and tequila !
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 01:28 de DaNNY_DiViNO



Hai ma..esti sigur? Dupa vara o sa ai una..Kristen stewart caci si ea devine vampirita..una sexy.


e naspa aia..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

Flamanzia

Senior member
112 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 09:53 de Flamanzia

Hei nu mai radeti de el si mie imi placea de un personaj din anime ce-i drept aveam 8 ani
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 11:20 de baby

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((



Mie poza asta mi-a placut mult timp....inca imi place

http://light.sunphoto.ro/photos/normal/11780766_LUENLZTQE.jpg

Mai draguta e asta decat a ta...

http://s.myniceprofile.com/myspacepic/575/57540.jpg

si asta...
http://www.zastavki.com/pictures/1152x864/2009/Anime_Sexy_girl_016672_.jpg



asta e deja nerusinata


http://www.entrebits.cl/foros/members/redsies-albums-sexy-girls-anime-picture51-anime23.jpg

Nu prea stiu eu care e faza cu desenele astea ale vostre....dar nu mai fiti rautaciosi cu bietul baiat.
O sa ii treaca atunci cand o sa gaseasca o fata care sa semene putin cu Tayuya





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

yony

Expert member
614 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 13:21 de yony

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((
internetul ar trebui interzis copiilor !!!!
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 14:34 de LimbaDeBanana




Mie poza asta mi-a placut mult timp....inca imi place

http://light.sunphoto.ro/photos/normal/11780766_LUENLZTQE.jpg

Mai draguta e asta decat a ta...

http://s.myniceprofile.com/myspacepic/575/57540.jpg

si asta...
http://www.zastavki.com/pictures/1152x864/2009/Anime_Sexy_girl_016672_.jpg



asta e deja nerusinata


http://www.entrebits.cl/foros/members/redsies-albums-sexy-girls-anime-picture51-anime23.jpg

Nu prea stiu eu care e faza cu desenele astea ale vostre....dar nu mai fiti rautaciosi cu bietul baiat.
O sa ii treaca atunci cand o sa gaseasca o fata care sa semene putin cu Tayuya
Am vazut in timp ce eram in vizita in alta tara cu parintii mei o fata tot cu par roscat care cred ca semana oarecum cu aceasta fata din anime, am fost indragostit de ea timp de 3 luni dar am uitat'o incet, credeti ca subconsitentul meu s'a indragostit de acest personaj din anime deoarece inca isi mai aduce aminte de acea fata?Si trebuie sa nu iti dau dreptate frate, nu exista fete(REALE) care sa fie asa de dragute ca astea din anime, deoarece fetele reale, au cosuri, pistrui, alunite si devine totul neinteresant. personajele din animeuri sunt prea perfecte de parca sunt machiate si iti hipnotizeaza mintea...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 15:05 de ThT

Am vazut in timp ce eram in vizita in alta tara cu parintii mei o fata tot cu par roscat care cred ca semana oarecum cu aceasta fata din anime, am fost indragostit de ea timp de 3 luni dar am uitat'o incet, credeti ca subconsitentul meu s'a indragostit de acest personaj din anime deoarece inca isi mai aduce aminte de acea fata?Si trebuie sa nu iti dau dreptate frate, nu exista fete(REALE) care sa fie asa de dragute ca astea din anime, deoarece fetele reale, au cosuri, pistrui, alunite si devine totul neinteresant. personajele din animeuri sunt prea perfecte de parca sunt machiate si iti hipnotizeaza mintea...

Mi'e mila frate de tine.Am vazut ca prin alte tari se legalizeaza casatoriile de genul asta.Peste ceva timp poate iti vom ura casa de piatra.
Pe zi ce trece,desi zic ca nu ma mai poate impresiona nimic,constat ca nu am avut dreptate.Chiar ai o problema mare..



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 17:55 de McLove

Casatoria cu un desen animat?


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

girls2

Veteran member
196 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 18:53 de girls2

Casatoria cu un desen animat?
Eu promit sa le fiu nas
sus

ubyalex

Veteran member
410 mesaje

Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 19:35 de ubyalex

ooff... voua va place orice cu ideea de vampir.. si noua ne-ar place o vampiritza dar nu e niciuna celebra sa numim..


Megan Fox nu era vampiritza in :Jenifer's body"?
sus

Kari

Veteran member
273 mesaje

Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 20:11 de Kari

Ce mai probleme existentiale... Eu chiar am crezut ca le-am vazut si auzit pe toate pana acum


Sex is just a journey not a destination

Love is the fresh air on a railway station

Sex is a big mountain you struggle to climb

Love is when on top you just look around

Sex is what you think about "wild'n free"

Love is the last leaf of a dying tree.

So when you're ridin' high

You might as well not see

The leaf beside the road

Falling from the tree...
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 21:11 de ThT

McLove ..credeai ca le-ai vazut pe toate?uite aici:
http://stirileprotv.ro/show-buzz/entertainment/s-a-insurat-cu-el-insusi-vezi-cele-mai-ciudate-casatorii-din-lume.html



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

weed_adicted

Veteran member
256 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 13 feb 2011 21:38 de weed_adicted

oameni retardati =)) sunteti indragostiti de desene =)) doamne ce oameni prosti =)) zici ca aveti holera virginilor
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 14 feb 2011 00:36 de Machiavelli

nu exista fete(REALE) care sa fie asa de dragute ca astea din anime, deoarece fetele reale, au cosuri, pistrui, alunite si devine totul neinteresant. personajele din animeuri sunt prea perfecte de parca sunt machiate si iti hipnotizeaza mintea...

Nu ai ce sa ii faci omule...asa sunt oamenii...tu esti om tre sa te indragostesti de un alt om(de preferat fata/femeie)...daca vrei sa faci ceva in viata asta lasa visele...in caz ca nu poti continua sa te izolezi si sa violezi pagini cu desene animate,na hormonii sunt in floare
P.S.Ai grija sa nu te prinda parintii cu vreo fata in pat,pardon coala A4



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 15 feb 2011 14:21 de baby

Am vazut in timp ce eram in vizita in alta tara cu parintii mei o fata tot cu par roscat care cred ca semana oarecum cu aceasta fata din anime, am fost indragostit de ea timp de 3 luni dar am uitat'o incet, credeti ca subconsitentul meu s'a indragostit de acest personaj din anime deoarece inca isi mai aduce aminte de acea fata?Si trebuie sa nu iti dau dreptate frate, nu exista fete(REALE) care sa fie asa de dragute ca astea din anime, deoarece fetele reale, au cosuri, pistrui, alunite si devine totul neinteresant. personajele din animeuri sunt prea perfecte de parca sunt machiate si iti hipnotizeaza mintea...


Cred ca e bine sa te las in banii tai....
Ori e facut cont la misto....ori ai sa te maturizezi cand am sa fiu eu diva...

Domnule fara alunite,pistrui si cosuri...





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 15 feb 2011 16:09 de DaNNY_DiViNO

la voi copiii, "indragostit" inseamna "a place" ?


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

mihaelacris

Junior member
13 mesaje

Re: Re: AJUTOR=(((

scris pe 26 mar 2011 16:49 de mihaelacris




Ce a ajuns lumea asta..
=))=))=)) chiar ca



mihaela
sus

roxanel

Junior member
49 mesaje

Re: Indragostit de un personaj din anime....

scris pe 26 mar 2011 23:28 de roxanel

Sa va spun. am 15 ani si m'am indragostit mult de un personaj din anime...personajul respectiv e din naruto si este o fata pe nume Tayuya!Stiu ca nu e real dar ma arde la inima cand stiu ca nu e real Crede-ti ca sunt nebun? ce ar trebui sa fac ca de cateva saptamani sunt indragostit de acest personaj din anime=((


mare ti-e gradina Doamne... =)) =))
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

16 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate