Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

Pagina 1 din 1
1

shell

Senior member
90 mesaje

Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 22 iun 2009 01:53 de shell

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral? sau cel vaginal?..vreau sa stiu cum sa procedez....

va multumesc

aa..si inca ceva...cum se face sex oral la fete?..pentru ca eu ma jucam cu limbuta...pe clitorusul ei dar...nimic cred eu..si plus de asta....o si gatila uneori

va multumesc !
sus

Dunno

Veteran member
197 mesaje

Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 22 iun 2009 08:29 de Dunno

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral? sau cel vaginal?..vreau sa stiu cum sa procedez....

va multumesc

aa..si inca ceva...cum se face sex oral la fete?..pentru ca eu ma jucam cu limbuta...pe clitorusul ei dar...nimic cred eu..si plus de asta....o si gatila uneori

va multumesc !


Ai nevoie de cateva carti de gramtica si orgasmul e asigurat
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 22 iun 2009 08:41 de pacpac

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral? sau cel vaginal?..vreau sa stiu cum sa procedez....

va multumesc

aa..si inca ceva...cum se face sex oral la fete?..pentru ca eu ma jucam cu limbuta...pe clitorusul ei dar...nimic cred eu..si plus de asta....o si gatila uneori

va multumesc !


banuiesc ca la filme prono te-ai uitat si tu,sti cam pe unde tre sa dai cu limba...asa ca zii si ei sa-ti zica cum ii place,mentii ritmul,directia.....



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

shell

Senior member
90 mesaje

profesorule...

scris pe 22 iun 2009 16:11 de shell



Ai nevoie de cateva carti de gramtica si orgasmul e asigurat

adica? esti retardat/ă ?
aici suntem pe un site de sex nu de romana ...dute tu cu gramatica ta si fa comentarii pe forumuri de tocilari ...

o zi buna
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: profesorule...

scris pe 22 iun 2009 16:25 de simosimina


adica? esti retardat/ă ?
aici suntem pe un site de sex nu de romana ...dute tu cu gramatica ta si fa comentarii pe forumuri de tocilari ...

o zi buna


problema este ca ..e destul de deranjant sa vezi asemenea cuvinte scrise gresit... Fara suparare..dar totusi are si ea/el dreptate intr-un fel. Sincer si pe mine ma deranjeaza cand vad analfabeti
In alta ordine de idei...eu zic sa o "cracanezi" pe iubita ta..si sa incepi sa-i faci oral..si esti si u atent la reactiile ei... Daca o gadila ..inseamna ca faci prea usor...etc...hai ca iti dai si u seama cand ii place.



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: profesorule...

scris pe 22 iun 2009 16:30 de pacpac


hai ca iti dai si u seama cand ii place.


daca nu si-a dat seama pana acum....)



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

shell

Senior member
90 mesaje

Re: Re: Re: profesorule...

scris pe 22 iun 2009 22:25 de shell



daca nu si-a dat seama pana acum....)


pai..pana acum am incercat de 2 ori dar ma jucam pe la gaura si din cauza asta nici nu imi placea...venea lichidul vaginal si era oribil
apoi..ultima oara am incercat sa ma axez daor pe clitoris...sincer mia placut dar pacat ca nam vazut rezultate prea bune...ma jucam incetisor cu limbutza prin zona clitorisului...iar cand am inceput sa dau din limba ca o maisna de spalat atunci cand usuca rufele a inceput sa o gadile...o mai gadila si atunci cand o ating pe langa gaurica ...dativa seama ca prima data e ca prima data..nimeni nu se naste invatat... plus de asta...de aia am si deschis topicul acesta..sa aflu metode si sa imi dati indicatii...ce si cum sa fac ca sa iasa mult mai bine ...

MA-TI INTELES?

acum e bine cum am scris? cand scriu repede gresesc pentru ca am o tastatura cu tastele apropiate una de alta.. :|
sus

Dunno

Guest

Re: Re: Re: Re: profesorule...

scris pe 22 iun 2009 22:43 de Dunno



pai..pana acum am incercat de 2 ori dar ma jucam pe la gaura si din cauza asta nici nu imi placea...venea lichidul vaginal si era oribil
apoi..ultima oara am incercat sa ma axez daor pe clitoris...sincer mia placut dar pacat ca nam vazut rezultate prea bune...ma jucam incetisor cu limbutza prin zona clitorisului...iar cand am inceput sa dau din limba ca o maisna de spalat atunci cand usuca rufele a inceput sa o gadile...o mai gadila si atunci cand o ating pe langa gaurica ...dativa seama ca prima data e ca prima data..nimeni nu se naste invatat... plus de asta...de aia am si deschis topicul acesta..sa aflu metode si sa imi dati indicatii...ce si cum sa fac ca sa iasa mult mai bine ...

MA-TI INTELES?

acum e bine cum am scris? cand scriu repede gresesc pentru ca am o tastatura cu tastele apropiate una de alta.. :|


Doamne cat esti de prost ,ma sperii ... Nu,nu e bine ai din 5 cuvinte 1 cel putin gresit . Sa fiu in locu` prietenei tale inainte sa te las sa pui gura pe p*zda te puneam sa mai inveti 10 pagini din cartea de gramatica .
sus

Vanessaa

Junior member
18 mesaje

Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 22 iun 2009 23:39 de Vanessaa

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral? sau cel vaginal?..vreau sa stiu cum sa procedez....

va multumesc

aa..si inca ceva...cum se face sex oral la fete?..pentru ca eu ma jucam cu limbuta...pe clitorusul ei dar...nimic cred eu..si plus de asta....o si gatila uneori

va multumesc !


First of all: e foarte draguts ce vrei sa faci , mai ales dak nu ai pretentia k si ea sa iti faca sex oral.Respect >-
!Well...ia'o si u usor..atinge'i trupul usor..nu q graba..k strici totul.Sarut'o pe gat..apoi pe sani..saruta,linge,musca ambii sani, coboara in jos..inspre abdomen, da-i usor chiloteii jos(in caz k ii mai are pe dansa.. akum stimuleaza'i usor q degetul cel mare clitorisul . e grozavv coboara usor q limba inspre clitoris .. musc-o usor..dar usooor..si apoi pune'ti limbutsa toata in functiune.Fa miscari mai lente apoi mai rapide de sus in jos..de jos in sus.Pune-i picioarele[cracii] pe umerii tai..k sa poti executa mai bine acest tip de sex.Asta o va excita mult si o va face sa crezi k o doresti extraordinar de mult.Sper k sfatul meu sa iti fie de folos. Bafta ! Esti in stare sa o aduci la un orgasm clitoridian, right?!:P..Sa ne povestesti



Vane
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: profesorule...

scris pe 23 iun 2009 00:38 de simosimina



pai..pana acum am incercat de 2 ori dar ma jucam pe la gaura si din cauza asta nici nu imi placea...venea lichidul vaginal si era oribil
apoi..ultima oara am incercat sa ma axez daor pe clitoris...sincer mia placut dar pacat ca nam vazut rezultate prea bune...ma jucam incetisor cu limbutza prin zona clitorisului...iar cand am inceput sa dau din limba ca o maisna de spalat atunci cand usuca rufele a inceput sa o gadile...o mai gadila si atunci cand o ating pe langa gaurica ...dativa seama ca prima data e ca prima data..nimeni nu se naste invatat... plus de asta...de aia am si deschis topicul acesta..sa aflu metode si sa imi dati indicatii...ce si cum sa fac ca sa iasa mult mai bine ...

MA-TI INTELES?

acum e bine cum am scris? cand scriu repede gresesc pentru ca am o tastatura cu tastele apropiate una de alta.. :|


Mai baiete...cum sa iti fie scarba de lichidul vaginal? Da daca o pui pe ea sa iti faca oral..si iti zice "auzi iubitule..stii ca mie mi-e scarba sa ti-o sug ca are gust naspa" =))) ti-ar conveni?
Nush ..da cred ca esti pritnre putinii barbati carora nu le place lichidul vaginal )) poate iti palce ..cel masculin?)) hai ca glumeam...
Sa stii ca nu trebuie neaparat sa ii bagi limba in vagin. Poti sa ii bagi degetul in timp ce te joci cu limba pe clit. Incearca asa si vezi ce iese



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

metaforic

Veteran member
161 mesaje

Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 23 iun 2009 13:20 de metaforic

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral?

nu-mi place cum suna treaba asta.



Nu?
sus

shell

Senior member
90 mesaje

Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 24 iun 2009 00:47 de shell



First of all: e foarte draguts ce vrei sa faci , mai ales dak nu ai pretentia k si ea sa iti faca sex oral.Respect >-
!Well...ia'o si u usor..atinge'i trupul usor..nu q graba..k strici totul.Sarut'o pe gat..apoi pe sani..saruta,linge,musca ambii sani, coboara in jos..inspre abdomen, da-i usor chiloteii jos(in caz k ii mai are pe dansa.. akum stimuleaza'i usor q degetul cel mare clitorisul . e grozavv coboara usor q limba inspre clitoris .. musc-o usor..dar usooor..si apoi pune'ti limbutsa toata in functiune.Fa miscari mai lente apoi mai rapide de sus in jos..de jos in sus.Pune-i picioarele[cracii] pe umerii tai..k sa poti executa mai bine acest tip de sex.Asta o va excita mult si o va face sa crezi k o doresti extraordinar de mult.Sper k sfatul meu sa iti fie de folos. Bafta ! Esti in stare sa o aduci la un orgasm clitoridian, right?!:P..Sa ne povestesti

sa stii ca...imi place cum gandesti ...voi incerca sa practic ceea ce mati invatat...asta se va intampla cam in...3-4 saptamani..ea pleaca la mare si nu ne vom mai vedea o vreme
dar o sa va povestesc dupa ce si cum a fost
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 24 iun 2009 16:21 de Incepator

In ce societate traim....auzi...16 ani sex oral .
Te sfatuiesc eu cel mai bine !
Pune mana pe o carte, studiaza gramatica, !

Off : ExoticDream, fa-ma moderator, te rog...nu mai suport sa vad asa ceva
.

+ postul lui "@ion" .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex o

scris pe 24 iun 2009 17:56 de pacpac

In ce societate traim....auzi...16 ani sex oral .
Te sfatuiesc eu cel mai bine !
Pune mana pe o carte, studiaza gramatica, !

Off : ExoticDream, fa-ma moderator, te rog...nu mai suport sa vad asa ceva
.

+ postul lui "@ion" .


iote in ce societate traim
http://www.cancan.ro/tv/id/656/
http://libertatea.ro/

nu am timp sa stau sa-ti caut in fiecare ziar.
Tzate,pasarica,care cu care si-a mai pus-o,in ce pozitie,da, in societatea in care ziarele si televiziunile nu au decat un singur subiect-sexul.Moderatorii invita 'sexoloage" de tip braileanca,plugaru,andresanca......pana si in presa sportiva sunt femei goale.asa ca incepator in asta traim.hormonii,curiozitatea,lipsa educatiei sexuale la varste fragede...le face pe pustoiace sa incerce si ele cu iubitul lor,ce au vazut pe net,ce au auzit la tv,la colega.....macar asa un pic de peeting si o data ce a tinut putulica in manitza,nu i-o mai scoti din cap si dabia asteapta ziua in care pot sa aiba un pic de intimitate la el sau la ea ca sa se joace iar si pana cand vine ziua aia,zbarnie lindicutuzul de 3-4 ori/zi visand la ziua cand ii va baga putza intre picioruse.
Asa ca nu ma mai judeca tu pe mine,ca de ce le zic sa faca oral si sa mai astepte macar un an pana sa se f..a,din moment ce tu nu tu nu sti in ce socitate traim ,nu ai dat de pasarica,nu cred ca esti in masura sa judeci pe altii.iti spun eu,cand vei da,poate sa te bata mamica si taticul si cu parul ca tie gandul tot la pasarica iti este)




http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Vanessaa

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin s

scris pe 24 iun 2009 17:59 de Vanessaa



iote in ce societate traim
http://www.cancan.ro/tv/id/656/
http://libertatea.ro/

nu am timp sa stau sa-ti caut in fiecare ziar.
Tzate,pasarica,care cu care si-a mai pus-o,in ce pozitie,da, in societatea in care ziarele si televiziunile nu au decat un singur subiect-sexul.Moderatorii invita 'sexoloage" de tip braileanca,plugaru,andresanca......pana si in presa sportiva sunt femei goale.asa ca incepator in asta traim.hormonii,curiozitatea,lipsa educatiei sexuale la varste fragede...le face pe pustoiace sa incerce si ele cu iubitul lor,ce au vazut pe net,ce au auzit la tv,la colega.....macar asa un pic de peeting si o data ce a tinut putulica in manitza,nu i-o mai scoti din cap si dabia asteapta ziua in care pot sa aiba un pic de intimitate la el sau la ea ca sa se joace iar si pana cand vine ziua aia,zbarnie lindicutuzul de 3-4 ori/zi visand la ziua cand ii va baga putza intre picioruse.
Asa ca nu ma mai judeca tu pe mine,ca de ce le zic sa faca oral si sa mai astepte macar un an pana sa se f..a,din moment ce tu nu tu nu sti in ce socitate traim ,nu ai dat de pasarica,nu cred ca esti in masura sa judeci pe altii.iti spun eu,cand vei da,poate sa te bata mamica si taticul si cu parul ca tie gandul tot la pasarica iti este)



Kta dreptate ai.Sunt total de acord q tot ce ai spus! Good for u boy



Vane
sus

Vanessaa

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 24 iun 2009 18:01 de Vanessaa


sa stii ca...imi place cum gandesti ...voi incerca sa practic ceea ce mati invatat...asta se va intampla cam in...3-4 saptamani..ea pleaca la mare si nu ne vom mai vedea o vreme
dar o sa va povestesc dupa ce si cum a fost


Merci Iti urez bafta !



Vane
sus

adialina69

Senior member
78 mesaje

Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 24 iun 2009 21:36 de adialina69

buna...am o prietena de 16 ani si mati putea ajuta sai ofer un orgasm prin practicarea sexului oral? sau cel vaginal?..vreau sa stiu cum sa procedez....

va multumesc

aa..si inca ceva...cum se face sex oral la fete?..pentru ca eu ma jucam cu limbuta...pe clitorusul ei dar...nimic cred eu..si plus de asta....o si gatila uneori

va multumesc !

pot sa-ti spumn din proprie experienta ca sexul oral pentru o femeie trebuie sa fie cat mai tandru executat - in primull rand sa nu-ti fie sila si sa gandesti ca o faci din placere- zona clitorisului si a labiilor este foarte sensibile si trebuiesc luate usor cu limbuta de jos in sus, nu-i nevoie sa introduci limba inauntru, eventual poti introduce un deget sau un vibrator subtire ( de tip anal)- foarte important - sa nu zgarii cu barba sau sa nu musti , strici totul- BAFTA !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex o

scris pe 24 iun 2009 21:43 de ExoticDream

In ce societate traim....auzi...16 ani sex oral .
Te sfatuiesc eu cel mai bine !
Pune mana pe o carte, studiaza gramatica, !

Off : ExoticDream, fa-ma moderator, te rog...nu mai suport sa vad asa ceva
.

+ postul lui "@ion" .


Rezolvat... partial! (Inteleg ce simti vis-a-vis de stalcirea limbii romane, dar am avut si avem cazuri mult mai rele....)




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 25 iun 2009 03:48 de valentine

Asigura-te ca preludiul este prezent deoarece clitorisul are o cu totul alta sensibilitate odata ce fata este excitata cum trebuie fata de cazul in care ea nu este excitata.
Nu te grabi, incepe cu zona din jurul labiilor, treci la labii si dabea dupa aceea treci la clitoris. Incepe usor si intensifica treptat presiunea si ritmul, iar daca fata este de acord si nu o deranjeaza introdu in vagin un deget sau doua, indoit/e in sus cu care sa ii atingi partea superioara a vaginului si cauta cu degetul o zona mai rigida (ar trebuii sa fie la cativa centimetrii de la intrarea in vagin, daca insa ai ghinionul sa nu gasesti o astfel de zona, las-o balta, sa nu te apuci sa stimulezi o zona cu piele fina - o poate durea) pe care in timp ce te joci cu clitorisul incepe sa o stimulezi printr-o miscare apasata usor la inceput si treptat o apasare mai puternica.
Orienteaza-te in functie si de reactiile ei si iti vei indeplini misiunea cu succes
sus

adialina69

Senior member
78 mesaje

Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex oral

scris pe 25 iun 2009 20:55 de adialina69



Ai nevoie de cateva carti de gramtica si orgasmul e asigurat

se vede ca tu n-ai nevoie de orgasm ...la tine gramatica e asigurata . dar ai o problema , ti-e foame - maninci litere
sus

shell

Senior member
90 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin s

scris pe 25 iun 2009 21:38 de shell



Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm prin sex o

In ce societate traim....auzi...16 ani sex oral .
Te sfatuiesc eu cel mai bine !
Pune mana pe o carte, studiaza gramatica, !

Off : ExoticDream, fa-ma moderator, te rog...nu mai suport sa vad asa ceva
.

+ postul lui "@ion" .


Rezolvat... partial! (Inteleg ce simti vis-a-vis de stalcirea limbii romane, dar am avut si avem cazuri mult mai rele....)



vai doamne fratilor..voi sunteti ingrozitori...cu gramatica voastra..este un site de sex asta din cate stiu eu nu? sau cumva e de litele...
voi cand faceti sex conjutati verbul a face sex?
doamne...dale minte cas retardati mintal...

si inca ceva...cine tia zis tie ca eu am 16 ani? ...is si citeste mai bine cele spuse de mine si lasati parerile acasa..eu am cerut un sfat despre ceva serios...nu despre banalele tale sfaturi in legatura cu viata mea personala cum sa mi-o desfasor si ce sa fac... scriu cum vreau si ce vreau...asta depinde de tastatura si degetele mele ...
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgasm pr

scris pe 26 iun 2009 12:17 de SORIN28



vai doamne fratilor..voi sunteti ingrozitori...cu gramatica voastra..este un site de sex asta din cate stiu eu nu? sau cumva e de litele...
voi cand va futeti va futeti sau conjutati verbul a f*** ?
doamne...dale minte cas retardati mintal...

si inca ceva...cine tia zis tie ca eu am 16 ani? ...is si citeste mai bine cele spuse de mine si lasati parerile acasa..eu am cerut un sfat despre ceva serios...nu despre banalele tale sfaturi in legatura cu viata mea personala cum sa mi-o desfasor si ce sa fac... scriu cum vreau si ce vreau...asta depinde de tastatura si degetele mele ...


Inteligentu lu' tata, scoate-ti manelele din cap si pune o mana pe cartea de gramatica si cu cealalta mana da-ti doua palme pentru prostiile din capul tau. Ca sa ii oferi orgasm prin sex oral tre' sa ai ceva cunostinte despre sex, despre ea, despre ce ii place, unde ii place sa o atingi si ce sa ii faci. Tu nu stii nici sa vorbesti(a se citi "a scrie" ) asa ca nu vad ce pretentii poti avea la orgasme.

Tu ai dreptul sa scrii ce \ cum vrei, tastatura poti sa o arunci ca nu-ti foloseste, noi avem dreptul sa stergem



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer orgas

scris pe 26 iun 2009 14:43 de sweety16



Inteligentu lu' tata, scoate-ti manelele din cap si pune o mana pe cartea de gramatica si cu cealalta mana da-ti doua palme pentru prostiile din capul tau. Ca sa ii oferi orgasm prin sex oral tre' sa ai ceva cunostinte despre sex, despre ea, despre ce ii place, unde ii place sa o atingi si ce sa ii faci. Tu nu stii nici sa vorbesti(a se citi "a scrie" ) asa ca nu vad ce pretentii poti avea la orgasme.

Tu ai dreptul sa scrii ce \ cum vrei, tastatura poti sa o arunci ca nu-ti foloseste, noi avem dreptul sa stergem



Ma inteleg ca uneori devine stresant sa descifrezi ce scriu unii dar lasati-o mai moale ca totusi e un forum despre sex.Acum pe postul asta mai mult sunt sfaturi despre gramatica nu despre ce a intrebat el in legatura cu sexul oral.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer o

scris pe 26 iun 2009 16:23 de pacpac




Ma inteleg ca uneori devine stresant sa descifrezi ce scriu unii dar lasati-o mai moale ca totusi e un forum despre sex.Acum pe postul asta mai mult sunt sfaturi despre gramatica nu despre ce a intrebat el in legatura cu sexul oral.


mai dar cum draq trec astia clasa?



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii ofer o

scris pe 27 iun 2009 01:12 de SORIN28




Ma inteleg ca uneori devine stresant sa descifrezi ce scriu unii dar lasati-o mai moale ca totusi e un forum despre sex.Acum pe postul asta mai mult sunt sfaturi despre gramatica nu despre ce a intrebat el in legatura cu sexul oral.


Ca este un forum despre sex, dragoste...etc, nu este o scuza sa folosesti scrisul de mirk sau mai nou (cum am citit pe aici) "asa se scrie pe mess"



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii of

scris pe 27 iun 2009 03:24 de ExoticDream



mai dar cum draq trec astia clasa?


Eeee, se vede ca ai ramas in urma: exista metode ultramoderne de a trece clasa, iar prezenta la scoala, atata cata mai este, are cu totul alta motivatie decat invechita invatare de carte (am auzit pe strada niste liceeni discutand: "Vii maine la scoala?", "Din pacate da, trebuie sa ma intalnesc cu ala de la XI F sa-mi aduca ultimul CD cu bla bla, dar dup-aia o taiem la biliard/crasma/fete!")




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Dezbracatu

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Re: profesorule...

scris pe 27 iun 2009 16:57 de Dezbracatu

Pai ce ar fi sa o intrebi in acele momente ce simte si incearca mai multe tehnici ca poate da rezultate bafta:-)
sus

Ied

Newbie
8 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vreau sa ii of

scris pe 25 iul 2009 23:34 de Ied



mai dar cum draq trec astia clasa?


=))))))))



Nu fi preocupat de evitarea tentatiilor, caci pe masura ce imbatranesti incep ele sa te evite pe tine.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

14 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate