Vegetatie!!

Pagina 1 din 1
1

docMaster

Newbie
3 mesaje

Vegetatie!!

scris pe 15 ian 2008 20:29 de docMaster

Prietena mea a fost la un ginecolog din cauza unei bubitze ce aparuse in portiune dintre vagin si anus. I s-a spus ca e vegetatie dar NU negi.... am cautat de mi-au iesit ochii informatii despre tratamente pt mine si pt ea. am de gand sa ma duc cat mai repede la un medic si sa fac un set de analize. Un sfat ceva aveti??
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Vegetatie!!

scris pe 15 ian 2008 20:34 de Nekunoskuta

...I s-a spus ca e vegetatie ...


De cand sunt eu pe forumul asta nu inteleg ceva : te duci la medic, ala zice ca ai X boala si tu, macar de curiozitate daca nu pentru sanatatea ta, nu intreb detalii. Macar "ce e aia" daca nu "cum se trateaza"!!! Chiar nu sunteti curiosi ce va creste pe fund, vagin, penis sau mai stiu eu ce alte locuri? Nu credeti ca e logic atunci cand te duci la medic si platesti consultatia sa pleci cu toate raspunsurile? Intrebati fratilor, nu dau aia cu parul si nici nu te cred prost daca intrebi!!!



Nimic...
sus

docMaster

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 15 ian 2008 20:47 de docMaster

faza e ca suntem la 300 km departare unul de altul acum. nu stiu in ce consta boala asta. ce simptome are .... vreau sa aflu mai multe .. cum pot sa o depistez. am cautat pe net informatii despre vegetatie.... NU GASESC NIMIC.
sus

oanaaaaa

Veteran member
192 mesaje

Re: Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 15 ian 2008 21:44 de oanaaaaa

faza e ca suntem la 300 km departare unul de altul acum. nu stiu in ce consta boala asta. ce simptome are .... vreau sa aflu mai multe .. cum pot sa o depistez. am cautat pe net informatii despre vegetatie.... NU GASESC NIMIC.

cauta si tu "boli ale organelor genitale", poate gasesti ceva!!



Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. (Nicolae Iorga).
sus

docMaster

Newbie
3 mesaje

Re: Re: Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 16 ian 2008 21:16 de docMaster

Gata. S-a gasit rezolvarea si explicatia. E un virus asemanator cu negii genitali dar alta tulpina ce se poate extinde pe toate caile posibile: aer, contact sexual de orice natura sau pur si simplu atingerea obiectelor infectate si apoi a partilor intime. Se trateaza cu o solutie de cauterizare ce dipinde de la caz la caz si niste pastile numite ISOPRINOSINE care intaresc sistemul imunitar. Dak pe o perioada de 3-4 luni nu mai apare sansele de recidiva sunt minore sau chiar aproape inexistente... atentie am spus APROAPE.



SANATATE LA TOATA LOOMEA DE PE AICI!!
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 17 ian 2008 16:35 de Nekunoskuta

Gata. S-a gasit rezolvarea si explicatia...


Nu "s-a gasit" ci "ai gasit-o pe net" Si faza ca e la distanta de 300 de km este o scuza jalnica, daca ea intreba doctorul despre detalii ti le putea povesti si tie iar acum nu mai cautai pe net despre simptome si tratament ci stiati de la un medic.



Nimic...
sus

catalin

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 18 ian 2009 09:33 de catalin



am si eu o intrebare ff simpla...?
cum scap de negi astea?
am facut tratamentul de N-ori pana acum si reapar mereu,cred k inebunesc pana laorma! imi poate spune si mie cineva cum fac sa scap de iei?
sus

nfdbymlv

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vegetatie!!

scris pe 19 ian 2009 11:11 de nfdbymlv

stiu ca pt negi si vegetatie se merge la dermatologie, chiar daca problema este la nivelul organelor sexuale.ata timp cat aceste excrescente sunt la exterior si nu vin din interiorul organelor sexuale, se trateaza cu "zapada cauterizanta" sau ceva de genul.am inteles ca e o solutie care se aplica pe zona respectiva, numai in cabinetul medical pt ca se prepara pe loc.si strict pt negi..stiu ca rostopasca este f buna, repectiv lichidul care curge din ea cand ii rupi tulpina/frunzele.exista si la apicola sau plafar o crema cu rostopasca speciala pt negi si pe cal floreasca, vis-a-vis de intrarea la spitalul de urgenta, dar un pic mai sus..spre aviatiei nu spre stefan cel mare, e o farmacie..naturalia..cu produse pt tot felul de minuni..chiar si pt candida..etc..mereu apare ca solutie in formula as..


nfdbymlv.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

12 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate