"Negi" albi pe penis!

Pagina 1 din 1
1

Alexandrul

Guest

"Negi" albi pe penis!

scris pe 19 iul 2005 23:29 de Alexandrul

Cu mult timp in urma mi-au aparut pe "coroana" penisului multe brobonite albe care seamana cu niste negi. Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt aia si daca e ceva grav ?
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: O problema legata de penis

scris pe 20 iul 2005 09:43 de valentine

Cu mult timp in urma mi-au aparut pe "coroana" penisului multe brobonite albe care seamana cu niste negi. Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt aia si daca e ceva grav ?



Poate sa fie o infectie, dar se pot datora si unor partide repetate de sex salbatic si de lunga durata...adica azi te-ai culcat cu una si partida de sex a fost mai lunga, maine iarasi si tot asa...
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: O problema legata de penis

scris pe 20 iul 2005 20:40 de Wanted

Cu mult timp in urma mi-au aparut pe "coroana" penisului multe brobonite albe care seamana cu niste negi. Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt aia si daca e ceva grav ?

Exista si negi genitali...care se datoreaza infectiei cu virusul Papilloma...care este BTS... deci daca ai avut contact sexual neprotejat... mai bine te duci la dctor..



Carpe diem
sus

unsimpluom

Newbie
6 mesaje

Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 21 iul 2005 00:20 de unsimpluom


Exista si negi genitali...care se datoreaza infectiei cu virusul Papilloma...care este BTS... deci daca ai avut contact sexual neprotejat... mai bine te duci la dctor..


Primul si ultimul contact sexual neprotejat l-am avut acum un an, dar acesti negi ii aveam cum mult timp in urma.
Ai idee care ar mai fii alte sintome al bolii Papilloma? Este posibil sa fie doar niste cosuri datorate masturbarii si a dusurilor neregulate ?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 21 iul 2005 07:24 de SORIN28



Primul si ultimul contact sexual neprotejat l-am avut acum un an, dar acesti negi ii aveam cum mult timp in urma.
Ai idee care ar mai fii alte sintome al bolii Papilloma? Este posibil sa fie doar niste cosuri datorate masturbarii si a dusurilor neregulate ?

Cu mult timp in urma trebuia sa faci o vizita la un cabinet medical. Din cauza masturbarii,nu cred, atat timp cat o mai si speli, dusuri neregulate nu cred ca inseamna unu pe luna.
Uitate si tu pe aici : http://www.unibuc.ro/eBooks/biologie/oncogene/3.htm



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 21 iul 2005 19:59 de Wanted



Primul si ultimul contact sexual neprotejat l-am avut acum un an, dar acesti negi ii aveam cum mult timp in urma.
Ai idee care ar mai fii alte sintome al bolii Papilloma? Este posibil sa fie doar niste cosuri datorate masturbarii si a dusurilor neregulate ?


Alte simptome ale infectarii cu Pailloma nu exista, ci daor aceste umflaturi care apar pe penis. Desigur se poate sa nu fie vorba despre negi genitali. Am gasit pe un site .. ca exista cazuri in care diagnosticul de "negi genitali" este pus gresit, si exista si alte cauze ale aparitiei unor umflaturi. Uite un site cu niste poze, care poate te ajuta sa clarifici putin situatia :
www.healthac.org/images/warts.html

si inca un site unde gasesti detalii despre infectia cu acest virus : www.seximus.ro/articole/negi_genitali_condiloame.php
Dar iti sugerez sa faci si o vizita la doctor...



Carpe diem
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 21 iul 2005 20:07 de valentine



Alte simptome ale infectarii cu Pailloma nu exista, ci daor aceste umflaturi care apar pe penis. Desigur se poate sa nu fie vorba despre negi genitali. Am gasit pe un site .. ca exista cazuri in care diagnosticul de "negi genitali" este pus gresit, si exista si alte cauze ale aparitiei unor umflaturi. Uite un site cu niste poze, care poate te ajuta sa clarifici putin situatia :
www.healthac.org/images/warts.html

si inca un site unde gasesti detalii despre infectia cu acest virus : www.seximus.ro/articole/negi_genitali_condiloame.php
Dar iti sugerez sa faci si o vizita la doctor...



Bai dar poze cum arata cand ai virusul asta stiti careva pe unde sunt?
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 21 iul 2005 22:55 de Wanted




Bai dar poze cum arata cand ai virusul asta stiti careva pe unde sunt?


cum arata virusul? vrei sa spui negii genitali
daca te uitai pe link-urile de mai sus ai fi vazut uite din nou :
www.healthac.org/images/warts.html



Carpe diem
sus

Wanted

Veteran member
168 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 22 iul 2005 11:19 de Wanted


Cum arata negii genitali ?
daca te uitai pe link-urile de mai sus ai fi vazut uite din nou :
www.healthac.org/images/warts.html



Carpe diem
sus

nemesis

Guest

Re: O problema legata de penis

scris pe 22 iul 2005 14:50 de nemesis

Cu mult timp in urma mi-au aparut pe "coroana" penisului multe brobonite albe care seamana cu niste negi. Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt aia si daca e ceva grav ?


DA, E GRAV! De "dus" ai auzit?
Auzi la el, nespalatu!
sus

andrey

Guest

Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 22 ian 2008 20:19 de andrey

am niste negi cred in jurul coroanei penisului dar m-am spalat si tot nik
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: O problema legata de penis

scris pe 22 ian 2008 22:57 de Danny_DaBoss

am niste negi cred in jurul coroanei penisului dar m-am spalat si tot nik


nici acum nu ai scapat de ei ? din 2005...
sus

AC21

Newbie
1 mesaje

: O problema legata de penis

scris pe 11 feb 2008 17:58 de AC21

Am o problema in timp penisul meu a inceput sa se strambe spre stanga!Am o intrebare se mai poate intretine relati sexuale cu el asa??
sus

Stranger_to_love

Expert member
732 mesaje

Re: : O problema legata de penis

scris pe 11 feb 2008 18:49 de Stranger_to_love

Am o problema in timp penisul meu a inceput sa se strambe spre stanga!Am o intrebare se mai poate intretine relati sexuale cu el asa??


DA!




In caz de efecte adverse ce am spus mai sus a fost parerea mea personala.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: : O problema legata de penis

scris pe 12 feb 2008 00:22 de ExoticDream

Am o problema in timp penisul meu a inceput sa se strambe spre stanga!Am o intrebare se mai poate intretine relati sexuale cu el asa??


Cel mult una se poate, restul de relati "pana la 50" se pot numai dupa consultarea manualului de gramatica!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: : O problema legata de penis

scris pe 18 feb 2008 16:04 de crisexpert



Cel mult una se poate, restul de relati "pana la 50" se pot numai dupa consultarea manualului de gramatica!

Tare faza!



De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

xproblem

Guest

Re: : O problema legata de penis

scris pe 24 dec 2008 20:22 de xproblem

Motivul pt care ti sa strambat penisu spre stanga este de la masturbare.An acel moment u ti penisul cu mana dreapta si acesta sta inclinat spre stanga.Ancearca sa faci cu stanga ) aceasta problema nu ati va avecta viata sexuala
sus

alex

Guest

Re: Re: : O problema legata de penis

scris pe 24 dec 2008 20:28 de alex

Mi a iesit de ceva timp niste bube albe rotunde pe ,penis si cresc din ce an ce mai mult cea mai mare are o gara mica an mijloc nus ce ar putea fi
sus

Eu

Guest

Re:

scris pe 25 feb 2009 17:06 de Eu

Cu mult timp in urma mi-au aparut pe "coroana" penisului multe brobonite albe care seamana cu niste negi. Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt aia si daca e ceva grav ?



Da un search pe google si cauta PEARLY PENILE PAPULES. Vezi daca seamana cu ce ai tu. Negii genitali se iau numai prin act sexual.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate