Emo, illuminati!

Pagina 1 din 1
1

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:01 de LimbaDeBanana

http://www.youtube.com/watch?v=WkFi8KnGJ8w
Sexoasa rau fata din minutul 1:06
Credeti ca stilul emo a fost inventat de illuminati?
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:25 de DaNNY_DiViNO


Credeti ca stilul emo a fost inventat de illuminati?


nu



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:29 de LimbaDeBanana



nu
Stilul provine din multele ramificatii cu rokul, rokeristii se imbraca straniu si in negru si multi canta muzici sataniste ca de exemplu Led Zeppelin cu celebra piesa "Stairway to Heaven", inversata reiese un mesaj satanic...Da dovada ca illuminati a inventat stilul rock!
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:30 de LimbaDeBanana



nu
dute pe linkul asta ca sa te convingi!http://www.sfaturiortodoxe.ro/_muzicarock.htm
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:37 de DaNNY_DiViNO

dute pe linkul asta ca sa te convingi!http://www.sfaturiortodoxe.ro/_muzicarock.htm

Scuteste-ma, daca unii se cred satanisti sau cred ca venereaza un zeu inexistent, nu inseamna ca ei au facut candva parte din illuminati. Illuminati e o societate secreta nu trupe de rock. Iar daca nu sti nimic despre illuminati, nu mai posta aberatii d-astea.

mai degraba citeste tu asta

http://www.descopera.org/cine-sunt-illuminati/



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:43 de LimbaDeBanana


Scuteste-ma, daca unii se cred satanisti sau cred ca venereaza un zeu inexistent, nu inseamna ca ei au facut candva parte din illuminati. Illuminati e o societate secreta nu trupe de rock. Iar daca nu sti nimic despre illuminati, nu mai posta aberatii d-astea.

mai degraba citeste tu asta

http://www.descopera.org/cine-sunt-illuminati/
Illuminati cred in Satan, si ei se amesteca peste tot, mai ales in MUZICA, cum mai sunt vinovati de cutremurul din Japonia prin tehnologia lor satanica numita H.A.A.R.P....Si oricum de unde sti tu ca ce e acolo e adevarat?Icke a fost un agent illuminati oricum....
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:45 de DaNNY_DiViNO

Ok, cum zici tu, emo sunt illuminati. Sau invers. N-am nervi la ora asta.


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:54 de LimbaDeBanana

Ok, cum zici tu, emo sunt illuminati. Sau invers. N-am nervi la ora asta.
Ai creierul spalat ca sa vezi adevarul prietene!Illuminati controleaza totul si se baga in diverisment, televiziune, politica dar mai ales in MUZICA, michael jackson, elvis presley, tupac si multi altii au fost omorati de illuminati pentru ca nu mai voiau sa fie marionetele lor!Daka asculti atent la ce zice obama cand castiga alegerile in fata lui mccain o sa fezi ca zice "multumesc satana!"http://www.youtube.com/watch?v=jqALdkTArqs
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 23 apr 2011 23:57 de DaNNY_DiViNO

Asa si? Crezi ca poti schimba ceva?


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 24 apr 2011 00:04 de LimbaDeBanana

Asa si? Crezi ca poti schimba ceva?
Daca toti am vedea adevarul si ne-am uniiii!!!Am putea lupta acestui sistem satanist care ne distruge mintea!Ei ne polueaza minte iar indiferenta este cea mai mare arma a lor!(in cazul tau)...fakandune indiferenti poate sa ne controleze cum vor ei...poti incepe sa faci ceva cum ar fi sa numai bei coca cola deoarece a fost finantata de evrei si contine numarul fiarei 666!http://www.youtube.com/watch?v=OIRN0qx3TZQ
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminat

scris pe 24 apr 2011 00:05 de DaNNY_DiViNO

Cola nu beau dar numarul meu. Sunt sustinator ?

Da, daca am fi uniti am face ceva. Dar nu suntem. Asa ca nu imi pasa. Cand o fi revolutie sau razboi, ies din casa. Pana atunci imi vad de treaba mea.



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illum

scris pe 24 apr 2011 00:09 de DaNNY_DiViNO

Sti ceva? Am invatat pe pielea mea ca viata e prea scurta ca sa o traiesti in vise si fantezie. Illuminati sunt de cand lumea si vor mai fi multa vreme. Mie nu imi pasa de ei, imi pasa de mine. Daca stau si nu fac nimic pentru mine in speranta ca vai doamne candva lumea asta in care traim va gasi calea luminii, atunci sa o gaseasca singura.. Eu imi traiesc viata pana atunci, asa cum vreau. Niciodata nu stii ce te asteapta maine.


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Emo, i

scris pe 24 apr 2011 00:13 de LimbaDeBanana

Sti ceva? Am invatat pe pielea mea ca viata e prea scurta ca sa o traiesti in vise si fantezie. Illuminati sunt de cand lumea si vor mai fi multa vreme. Mie nu imi pasa de ei, imi pasa de mine. Daca stau si nu fac nimic pentru mine in speranta ca vai doamne candva lumea asta in care traim va gasi calea luminii, atunci sa o gaseasca singura.. Eu imi traiesc viata pana atunci, asa cum vreau. Niciodata nu stii ce te asteapta maine.
Cum spui tu!Da tre sa rekunosti ca era buna gagika de la 1:06 =)))))))))
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Em

scris pe 24 apr 2011 00:15 de DaNNY_DiViNO

Cum spui tu!Da tre sa rekunosti ca era buna gagika de la 1:06 =)))))))))


La varsta ta o fi normal. Eu am alte preferinte. Si nu, nu imi place sperietoarea aia..



🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

LimbaDeBanana

Senior member
145 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 apr 2011 00:19 de LimbaDeBanana



La varsta ta o fi normal. Eu am alte preferinte. Si nu, nu imi place sperietoarea aia..
Stai asa, omule, am mai deschis un subiect in sectiunea "adolescenta" parka, si am bagat in vorba placa de par!Te uiti in imagini sa vezi ce par au aia din video?Il au drept datorita placii, normal, dar nu vezi ca au parul ingrijit?Unde vezi tu ca au parul rupt sau ars la varfuri?
sus

DaNNY_DiViNO

Expert member
1750 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 24 apr 2011 00:22 de DaNNY_DiViNO

Depinde de ei, poate sunt la inceput. Oricum parul incepe sa se rupa dupa vreun an de bagat placa in el. Mai sunt si masti de par si tratamente care impiedica ruperea. Deci si da si nu. Pot avea par frumos sau distrus, depinde cum si-l ingrijesc. Referitor la celalalt subiect al tau, si eu folosesc gel de par de ani buni de zile, am avut la un moment dat probleme cu caderea parului, dar cu sampon, balsam si tratamentul potrivit, pot sa imi pun si ciment in cap si nu se mai rupe.


🔴 Content Creator [@] DannyDivino
sus

SkilleT

Veteran member
305 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 24 apr 2011 09:20 de SkilleT

Illuminati cred in Satan, si ei se amesteca peste tot, mai ales in MUZICA, cum mai sunt vinovati de cutremurul din Japonia prin tehnologia lor satanica numita H.A.A.R.P....Si oricum de unde sti tu ca ce e acolo e adevarat?Icke a fost un agent illuminati oricum....
Mda citesti de pe site-ul Secretele lui Lovendal cumva?



If you don't like $killet, I'm gonna hit you with a Skillet
sus

SkilleT

Veteran member
305 mesaje

Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 24 apr 2011 09:26 de SkilleT

Stilul provine din multele ramificatii cu rokul, rokeristii se imbraca straniu si in negru si multi canta muzici sataniste ca de exemplu Led Zeppelin cu celebra piesa "Stairway to Heaven", inversata reiese un mesaj satanic...Da dovada ca illuminati a inventat stilul rock!
Vorbe goale scoase de tine cand tu nu stii de fapt nimic
Nici macar nu stii de ce folosesc semnele alea in divertisment, muzica etc. Si spui ca cica masonii au distrus Japonia datorita tehnologiei H.A.A.R.P
Adica tu nu stii ca sigla nazista este o cruce franta iarasi un semn masonic.
Tu abia acum ai aflat ca Bill Clinton, George W Bush si Barack Obama sunt masoni.
Dar dupa cateva ore de cautat pe Goaggle am descoperit de ce le folosesc.
Si daca tu tot spui sa ne deschidem ochii si nu stii de ce, nu mai bine taci?



If you don't like $killet, I'm gonna hit you with a Skillet
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 apr 2011 17:22 de McLove

Per total, sper ca Illuminati, nu sunt atat de idioti ca emo.

Ionela23, inainte de insulta, invata sa scrii "sunteti".



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Ionela23

Veteran member
316 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 apr 2011 17:24 de Ionela23

Am inteles.
Sunteti multumit?



No matter how old you are, You'll always rush for a swing in a park :')
sus

Ionela23

Veteran member
316 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 apr 2011 17:29 de Ionela23

Per total, sper ca Illuminati, nu sunt atat de idiotii ca emo.

Ionela23, inainte de insulta, invata sa scrii "sunteti".
De ce tocmai de mine te-ai luat, cand LimbaDeBanana ala are limbaj de messenger?Am facut o mare greseala ca am scris "sunteti" cu cratima?



No matter how old you are, You'll always rush for a swing in a park :')
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 25 apr 2011 17:31 de McLove

De ce tocmai de mine te-ai luat, cand LimbaDeBanana ala are limbaj de messenger?Am facut o mare greseala ca am scris "sunteti" cu cratima?

Postul tau era ultimul, si am citit. Nu ma intereseaza ce au scris aia, nu stau sa ma obosesc cu gandirea lor.
Ti-am zis ca nu e corect... nu te-am batut.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Emo, illuminati!

scris pe 29 apr 2011 01:06 de Machiavelli


Credeti ca stilul emo a fost inventat de illuminati?

E ca si cum ai intreba daca illuminatii au inventat Metallica...
Acelasi raspuns:NU.



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 30 apr 2011 02:54 de simosimina

Stilul provine din multele ramificatii cu rokul, rokeristii se imbraca straniu si in negru si multi canta muzici sataniste ca de exemplu Led Zeppelin cu celebra piesa "Stairway to Heaven", inversata reiese un mesaj satanic...Da dovada ca illuminati a inventat stilul rock!


bai baiaule...nu baga LED ZEPPELIN in oala asta cu c.acat...te rog...
Crezi ca rockerii se imbraca asa ca fac parte din tot felul de secte sau mai stiu eu ce? Pur si simplu este un mod de manifestare al lor...un fel de exteriorizare...
e ca si cum tu te duci la biserica pt ca esti credincios...asa ei, adopta anumite tinute pentru ca sunt fani/fane...intelegi?


Si lasand deoparte faza in sine...nu stiu de ce deschizi subiecte de genul, cand esti total pe langa...si incepi sa discuti despre niste chestii pe care pur si simplu nu le intelegi...mai bine lasa treaba asa...ca esti in masura sa discuti subiecte de acest gen



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Alicethai

Senior member
95 mesaje

Re: Re: Re: Re: Emo, illuminati!

scris pe 16 mai 2011 19:37 de Alicethai


Scuteste-ma, daca unii se cred satanisti sau cred ca venereaza un zeu inexistent, nu inseamna ca ei au facut candva parte din illuminati. Illuminati e o societate secreta nu trupe de rock. Iar daca nu sti nimic despre illuminati, nu mai posta aberatii d-astea.

mai degraba citeste tu asta

http://www.descopera.org/cine-sunt-illuminati/

..."Winston Churchill, familia Bush, Barack Obama, familia Rothschild, David Rockefeller si Zbigniew Brzezinski" - incep sa cred ca illuminati au intentii rele



http://personals.cafebar.ro Anunturi Online pentru Adulti: cu poze, comentarii, harta, nr. de telefon etc.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

11 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate