Ce urati mai mult? Tiganii? sau romanii tiganizati

Pagina 6 din 6
«   1   2   3   4   5   6

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 ian 2010 03:08 de Bozgoru

ce dracu a-ti pus la ,, aberatii si caterinci,, postul asta? sau considerati deja ca tiganii sunt niste aberatii ale naturii.. sau o caterinca la ADN-ul uman? sau... avem ,,maslinii,,.. printre moderatori?
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 27 ian 2010 08:12 de SORIN28

ce dracu a-ti pus la ,, aberatii si caterinci,, postul asta? sau considerati deja ca tiganii sunt niste aberatii ale naturii.. sau o caterinca la ADN-ul uman? sau... avem ,,maslinii,,.. printre moderatori?

Eu sunt "masliniu"...aici si pe strada. Probleme?
Si pentr tine, am sa mut subiectul la "Altele"



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 19:24 de SORIN28

Ooo bravo chiar stii sa-ti bati joc de cineva...

Nu confunda faptul ca nu te-am "agresat" mai tare cu nestiinta


Asa si ca sa iti spun si de ce nu-mi plac tiganii...pai din "n" motive...
Uimeste-ma..?


in primul rand pentru ca sunt jegosi si put, prntreu ca tipa in loc sa vorbeasca, pentru ca cele mai multe infractiuni le comit ei...
Ce ai spus tu aici nu sunt "n" motive, sunt doar 4, care sincer sunt penibile si nu sunt reale. Sunt multi romani care put, sunt multi romani care sunt jegosi(moral sau fizic), sunt multi romani care tipa doar pentru ca vor sa incerce sa se faca auziti.
Si,ca fapt divers, indienii si thailandezii put mult mai tare decat tiganii nostri.
Infractiunile (alea multe de care vorbesti tu) sunt comise de romani si nu de tigani...ei doar sunt ceva mai mult mediatizati(atat si nimic mai mult).


pentru ca sunt acostata in fiecare zi de tigani care se ofera sa-mi vanda parfumuri si ciorapi nike, adidas, puma "originali"

Si? Te pomenesti ca romanii nu fac bisnita cu lucruri "originale"...la faza asta ai fost penibila.

pentru ca am fost acostata de foarte multe ori de grupuri de tigani care s-au luat de mine...pentru ca m-au batut niste tiganici odata

Si...sigur s-au luat de tine degeaba...iar prostia care ai scris-o tu cu "iubitul unei tiganci"...las-o jos ca macane iar bataia sunt sigur ca a fost meritata(daca vorbesti pe strada cum scrii aici, garantez ca si eu te-as pocni).

...si pentru ca ne fac de ras si toti strainii cand aud cuvantul "roman" il asociaza cu "tigan"

In prostia ta, eu, candam spus ca am fost facut de rusine de romani...tu ai inteles ca eu i-am facut de rusine sau m-au facut ei de rusine fata de alta persoane.
Ca sa-ti desenez...mie mi-a fost rusine cu romanii, cu felul lor de a se comporta, cu faptele facute.
Iar confuzia vine de la "roman" cu "rrom"...nici asta nu stiai.

Daca citeai tot ce am scris pe acest subiect nu eram nevoit sa ma repet pentru una ca tine.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 19:33 de sweety16



Daca citeai tot ce am scris pe acest subiect nu eram nevoit sa ma repet pentru una ca tine.



Posturile tale nu-mi prea atrag atentia asa ca iti dai seama cat de captivata eram de randurile tale cand citeam...
Asa tot ce voi zice despre tigani tu vei sari repede ca snt si multi romani...asa ca degeaba.Avem opinii diferite si gata.Nu mai te agita atat ca nu rezolvi absolut nimic.
Si nu trebuia sa te repeti "pentru una ca mine" ca oricum nu ma intereseaza parerea ta.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 19:41 de SORIN28




Posturile tale nu-mi prea atrag atentia asa ca iti dai seama cat de captivata eram de randurile tale cand citeam...
Asa tot ce voi zice despre tigani tu vei sari repede ca snt si multi romani...asa ca degeaba.Avem opinii diferite si gata.Nu mai te agita atat ca nu rezolvi absolut nimic.
Si nu trebuia sa te repeti "pentru una ca mine" ca oricum nu ma intereseaza parerea ta.


Proasto(nu te-am alintat, nu te-am jignit...doar constatare) trebuia sa intelegi ca: daca posturile mele nu-ti atrageau atentia, nu te agitai sa comentezi
E una sa ai o opinie diferita, e alta sa ramai in prostia ta si sa nu vezi diferenta.
Nu incerc sa rezolv nimic, stiu ca la cineva ca tine nu am sanse sa ii deschid ochii si sa il fac sa vada realitatea, de asta am si scris ca nu mi-as dori in viata sa te cunosc(desi pe strada iti intalnesc fratii).



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 20:01 de sweety16



Proasto(nu te-am alintat, nu te-am jignit...doar constatare) trebuia sa intelegi ca: daca posturile mele nu-ti atrageau atentia, nu te agitai sa comentezi
E una sa ai o opinie diferita, e alta sa ramai in prostia ta si sa nu vezi diferenta.
Nu incerc sa rezolv nimic, stiu ca la cineva ca tine nu am sanse sa ii deschid ochii si sa il fac sa vada realitatea, de asta am si scris ca nu mi-as dori in viata sa te cunosc(desi pe strada iti intalnesc fratii).


Prost esti tu si mamica ta care te-a facut si te-a crescut."Nu e o jignire, e o constatare".Spui ca una e sa ai am opinie diferita si alta e sa raman in prostia mea?Ma faci sa rad si sa constat cat de prost si redus esti.Si ca pentru tine decat opinia ta e corecta.Gandeste si tu putin ce ai scris.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

mamaia

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 20:49 de mamaia



Prost esti tu si mamica ta care te-a facut si te-a crescut."Nu e o jignire, e o constatare".Spui ca una e sa ai am opinie diferita si alta e sa raman in prostia mea?Ma faci sa rad si sa constat cat de prost si redus esti.Si ca pentru tine decat opinia ta e corecta.Gandeste si tu putin ce ai scris.
Auzi...te dai filozofce ai draga tiganii?nu sunt tot oameni?ce dreaq!!!va place sa criticati...


P.S. pun pariu k ejti tigan?ji tie rusine cu asta ....valeu in ce lume traim!!!!
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 20:53 de sweety16

Auzi...te dai filozofce ai draga tiganii?nu sunt tot oameni?ce dreaq!!!va place sa criticati...


P.S. pun pariu k ejti tigan?ji tie rusine cu asta ....valeu in ce lume traim!!!!


Auzi, nu mai bine taci?esti asa proasta incat nici nu-ti dai seama ca sunt fata...si ii multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt tiganca..."valeu"... si nici taranca.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 2 feb 2010 21:35 de McLove


desi pe strada iti intalnesc fratii

Aici as vrea sa fac o precizare. Suna cam aiurea. Pana la urma, si eu sunt frate cu tine, chiar daca nu ne cunoastem. Avem aceasi stramosi. (stii la ce ma refer)
Oamenii nu pot fi impartiti pe "clase": x si y.
Toti suntem la fel:
buni-rai, frumosi-urati.

O sa existe mereu o diferenta, pentru ca asta e firea noastra. Dar, toti avem o inima si un creier.



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 3 feb 2010 07:06 de SORIN28

Prost esti tu si mamica ta care te-a facut si te-a crescut."Nu e o jignire, e o constatare".Spui ca una e sa ai am opinie diferita si alta e sa raman in prostia mea?Ma faci sa rad si sa constat cat de prost si redus esti.Si ca pentru tine decat opinia ta e corecta.Gandeste si tu putin ce ai scris.


Iar ai vrut sa arati cat de proasta esti?
Mama nu are nici o legatura cu subiectul asta, iar pe mamicuta ta nu o bag inca in discutie (desi in locul ei daca as avea asa copil mi-ar fi rusine sa scot capul in lume).
De data asta, opinia mea chiar e buna. De ce? Pentru ca tu nu realizezi ca bagi pe toti tiganii in aceeasi oala doar pentru ca ai avut ceva probleme cu ei.


Aici as vrea sa fac o precizare. Suna cam aiurea. Pana la urma, si eu sunt frate cu tine, chiar daca nu ne cunoastem. Avem aceasi stramosi. (stii la ce ma refer)
Oamenii nu pot fi impartiti pe "clase": x si y.
Toti suntem la fel:
buni-rai, frumosi-urati.

O sa existe mereu o diferenta, pentru ca asta e firea noastra. Dar, toti avem o inima si un creier.

Nu stiu...eu nu impart asa oamenii. Nu-i impart dupa clase, nu-i impart dupa frumusete.
Am o singura grupa dupa care ii impart: OAMENI si restul dobitocilor...atat si nimic mai mult.

Chestia asta "Avem aceasi stramosi" imi aduce aminte de : Toata omenirea se trage din Adam si Eva, numai noi romanii suntem neam de homosexuali ca ne tragem din Decebal si Traian.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 3 feb 2010 12:33 de McLove



Chestia asta "Avem aceasi stramosi" imi aduce aminte de : Toata omenirea se trage din Adam si Eva, numai noi romanii suntem neam de homosexuali ca ne tragem din Decebal si Traian.

Pe asta nu o stiam...

E grav!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 3 feb 2010 15:23 de baby



si ii multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt tiganca..."valeu"... si nici taranca.


Scumpa mea.....da' cu taranii ce mai ai?






http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 15:41 de SORIN28



Scumpa mea.....da' cu taranii ce mai ai?


N-ai prins ideea...ea fiind de la Bucuresti, esti genul de persoana proasta gramada care considera ca cei care nu sunt din Bucuresti sunt tarani .
Ea nu stie, analfabeta, ca toti venim de la tara...si este si ea, la randul ei, taranca.
Ea a crezut ca daca-i spun ca e proasta o jignesc.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 15:59 de sweety16



N-ai prins ideea...ea fiind de la Bucuresti, esti genul de persoana proasta gramada care considera ca cei care nu sunt din Bucuresti sunt tarani .
Ea nu stie, analfabeta, ca toti venim de la tara...si este si ea, la randul ei, taranca.
Ea a crezut ca daca-i spun ca e proasta o jignesc.


Bai poate sunt eu proasta dar si tu esti stai calm.
Si mai comportamentul tipic al unui roman prost dar care nu relizeaza astaPoate sunt si "tanaca" cum spui tu dar nu ma comport ca astare.Si nici nu ma dau mare ca sunt roman plecat in Italia.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 16:23 de SORIN28



Bai poate sunt eu proasta dar si tu esti stai calm.
Si mai comportamentul tipic al unui roman prost dar care nu relizeaza astaPoate sunt si "tanaca" cum spui tu dar nu ma comport ca astare.Si nici nu ma dau mare ca sunt roman plecat in Italia.

PROASTO eu nu am afirmat niciodata ca sunt destept(ca sunt mai destept decat multi altii, e foarte adevarat), eu am afirmat doar ca sunt inteligent si ca ma descurc in majoritatea cazurilor.
PROASTO, eu nu m-am laudat ca am fost in Italia, am spus doar tarile prin care am fost doar ca fapt divers.
Dar daca tot te oftica treaba asta, afla ca sunt in tara de la 01.06.2009, sunt in Galati si de atunci stau pe banii castigati afara.

......

Pana acum ti-am raspuns la ce am inteles..acum vreu subtitrare sau desen exact ca pentru prosti.

.......

Tradu-mi partea asta: " Si mai comportamentul tipic al unui roman prost dar care nu relizeaza astaPoate sunt si "tanaca" cum spui tu dar nu ma comport ca astare " ...si poate am sa-ti raspund.

Acum fac eu legatura cu mamicuta ta...cum naiba a putut sa nasca un asa specimen de prostie? Nu-mi spune, stiu ca esti o greseala



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Manilla

Veteran member
173 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 16:28 de Manilla


PROASTO eu nu am afirmat niciodata ca sunt destept(ca sunt mai destept decat multi altii, e foarte adevarat), eu am afirmat doar ca sunt inteligent si ca ma descurc in majoritatea cazurilor.
PROASTO, eu nu m-am laudat ca am fost in Italia, am spus doar tarile prin care am fost doar ca fapt divers.
Dar daca tot te oftica treaba asta, afla ca sunt in tara de la 01.06.2009, sunt in Galati si de atunci stau pe banii castigati afara.

......

Pana acum ti-am raspuns la ce am inteles..acum vreu subtitrare sau desen exact ca pentru prosti.

.......

Tradu-mi partea asta: " Si mai comportamentul tipic al unui roman prost dar care nu relizeaza astaPoate sunt si "tanaca" cum spui tu dar nu ma comport ca astare " ...si poate am sa-ti raspund.

Acum fac eu legatura cu mamicuta ta...cum naiba a putut sa nasca un asa specimen de prostie? Nu-mi spune, stiu ca esti o greseala




Din pacate nici tu nu prea dai dovada de prea mare inteligenta tot continuand aceasta discutie off-topic si aberanta. Stiam din ca exista o vorba din batrani, cu cel mai destept cedeaza.



Sunt ZEN. Ma contopesc cu universul!!!
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 16:29 de sweety16



Bai poate sunt eu proasta dar si tu esti stai calm.
Si mai ai comportamentul tipic al unui roman prost dar care nu relizeaza asta.Poate sunt si "taranca" cum spui tu dar nu ma comport ca atare.Si nici nu ma dau mare ca sunt roman plecat in Italia.



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 4 feb 2010 16:40 de SORIN28





Din pacate nici tu nu prea dai dovada de prea mare inteligenta tot continuand aceasta discutie off-topic si aberanta. Stiam din ca exista o vorba din batrani, cu cel mai destept cedeaza.


Eu n-am spus ca sunt destept iar dupa vorbele altora nu ma conduc



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Ce urati mai mult? Tiganii? sau romanii tiganizat

scris pe 25 sep 2010 10:54 de SORIN28

http://sexpert.ro/forum/forum_display.php?fid=2&mid=201135&act=last#last
ba da... toti "rromii" sunt tigani.. toti sunt niste borati.. indifenet de cati bani au.. toti isi dau arama pe fatza la un moment dat.. toti iti infig cutitul in spate sa te fure oricat de multi bani ar avea.. pentru simplul fapt ca toti tiganii care au bani in tara asta ii au din furturi. talharii si cersit...

Daca tot vorbim de tigani, vorbim aici.

Oare doar tiganii au bani facuti din furturi, talharii, cersit? Iti arat cersetor de ti se rupe inima cand il vezi...si sa vezi ce vila are. Si nu este tigan, este roman.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus
Pagina 6 din 6
«   1   2   3   4   5   6


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

21 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate